Fotografický kurz Večerní kurz kreativní fotografie

07.04. 2015 – 12.5.2015 | 17:00 – 20:00 (detail)

 

Chcete vnést do svých snímků nějakou myšlenku a harmonii? Přejete si posunout fotografování někam výš, než je jen bezmyšlenkovité mačkání spouště? Rádi byste konzultovali svoje výtvory s někým zkušenějším? Zajímá vás, jak využit základní výrazové prostředky, jakými jsou perspektiva, hloubka ostrosti a kompozice? Pak je pro vás ideální právě tento kurz, který je rozdělen na několik večerních seminářů. Vzhledem k času konání je tak vhodný i pro pracující a studenty.

Cena kurzu s DPH: 4 990 Kč

Cena kurzu bez DPH: 4 124 Kč

Více informací na stránkách Megapixel

Logo WOL má svoji galerii!

V počátcích projektu Week of Life nikoho z redakce nenapadlo, že po několika letech budeme mít databázi několik set fotografií, kde bude hlavním tématem zkratka WOL. Takovou aktivitu by nám mohlo závidět mnoho firem na celém světě a byla tak jen otázka času, kdy vznikne samostatná galerie.

 

Od dnešního dne se tak můžete v týdenních intervalech těšit na tyto jedinečné fotografie,  kdy se ztvárnění třech písmen WOL meze se nekladou. A vaše fantazie je opravdu bohatá!

Galerii s první várkou fotografií najdete zde

Redakce WOL děkuje všem členům za přízeň a budeme se těšit na další originálně pojatá loga WOL!

 

Week of Life slaví 500 000 fotografií!

Když v roce 2009 Adolf Zika zakládal projekt Week of Life, byla pro všechny členy týmu nedosažitelná meta na úrovni 10 000 fotografií. „Když jsme projekt zakládali, doufal jsem, že svůj týden pošle alespoň 50 lidí. A podívejte, kde jsme dnes,“ říka sám zakladatel projektu. Nikdo by tehdy nevěřil tomu, že jednoho dne oslavíme neuvěřitelných 500 000 fotografií! Ten den je tu a my tak dnes můžeme slavit tento neuvěřitelný úspěch.

Jste zvědaví, kdo vložil jubilejní fotografii s číslem 500.000? Štěstí se usmálo na Ludmilu Korešovou, která již několikrát prokázala, že patří ke stálicím projektu Week of Life. Fotografii najdete v týdnu se symbolickým názvem 127/23 Say Goodbye.  

Náš projekt se však v žádném případě neloučí, ba naopak. Těšíme se, co všechno společně ještě dokážeme při tvorbě té největší fotoknihovny lidstva. Zanedlouho například prolomíme hranici 8 000 týdnů, kterou svým týdnem může pokořit kdokoliv z vás.

Za celou redakci WoL Ludmile gratulujeme a zároveň děkujeme za její přízeň.

A pozor! Sledujte náš blog/facebook – připravujeme pro vás totiž slibované překvapení, abychom nezapomínali, za jakých okolností projekt vznikl.

Váš tým WoL